TAMİR SERVİSİ

Land Rover Servisi – Tamir Servisi

Land Rover Servisi – Mekanik Bölümüzde kaliteyi hız ile birleştirmenin ve bunu müşteri memnuniyetine dönüştürmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Değerli müşterilerimiz aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ellere ve deneyimli, Land Rover Servisi ‘nde uzman personeli ile kaliteli hizmet anlayışı ile Gençler Land Rover Servisi ‘ne teslim edebilirsiniz.

Çekirdekten yetişmiş ve Land Rover Servisi ile ilgili teknik bilgi sahibi mekanik personelimizle kusursuz hizmet sunmayı kendisine her zaman bir görev olarak benimsemiş olmakla birlikte Gençler Land Rover Servisi yeni teknolojileri takip etmekte sürekli olarak eğitim almaktadır.

Land Rover Servisi – Mekanik Tamir Servisi

Land Rover marka benzinli ve dizel araçlarınızın servis, bakım ve onarımları, orjinal parçalar kullanılarak Land Rover Servisi ‘nde ve yine Land Rover Servisi konusunda uzmanlaşmış ustalar ve teknisyenler tarafından yapılmaktadır.

Land Rover marka benzinli ve dizel araçlarınızın kullanımınıza ve kilometresine bağlı olarak yapılması gereken her türlü periyodik ve ara bakımları Land Rover Servisi konusunda uzmanlaşmış usta ve teknisyen kadromuz tarafından yapılmaktadır.

Land Rover Servisi – Periyodik bakımların haricinde zaman zaman ortaya çıkan motor, yürüyen aksam ve alt takım, direksiyon sistemi, otomatik şanzıman ve mekanik şanzıman, diferansiyel, soğutma sistemi, süspansiyon ve havalı süspansiyon problemleri müşterimizin onayı alınarak profesyonel anlayışla ve Land Rover Servisi konusunda uzman ekibimiz tarafından giderilmektedir.

Land Rover Servisi – Elektro Mekanik Tamir Servisi

Land Rover Servisi ‘mizde, Land Rover araçlarınızdaki arızaların tespiti ve onarımı sonrası kontrolleri, en son teknoloji kullanılarak, Autologic Diagnos cihazı ile yapılmaktadır.

İleri teknoloji ile donatılmış Land Rover araçlarınızın periyodik bakımları esnasında tüm elektronik ünitelerinin arıza hafızaları ve fonksiyonları kontrol edilmekte, gerekli müdahaleleri parça değişimi gerekmiyorsa ve geçici elektronik arızaysa Land Rover Servisi ‘mizce yapılmakta, eğer parça değişimi gerekiyorsa müşterimizin onayı alınarak orijinal yedek parça değişimi Land Rover Servisi ‘mizde gerçekleştirilmektedir.

Değişik zamanlarda yaşanabilecek elektromekanik problemler arasında, elektrikli cam, uzaktan kumandalı merkezi kilit, gösterge tablosu ve bilgi ekranı arızaları, aydınlatma sistemi, airbag, fren sistemi arızaları (ABS, ASC, DSC), havalı süspansiyon sistemleri, turbo ve yakıt sistemi arızaları, park mesafe kontrol sistemi ve diğer tüm elektrik-elektronik araç problemleri, Diagnoz test cihazı yardımı ile tespit edilip onarımları, yeni takılan parçalar için araca uygun olarak kodlanması ve sistemlere tanıtılıp uygun hale getirilmesi sağlanmaktadır.

Ayrıca, Land Rover Servisi ‘mizde, müşterimizin isteği doğrultusunda elektronik alt yapısı müsait olan araçlara kişiselleştirme ve programlamalar yapılabilmektedir.

Land Rover Servisi – Kaporta Tamir Servisi

Land Rover Servisi ‘mizde, Land Rover araçlarınızın her türlü tamir servisi orijinal yedek parça ve teknolojik ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

Land Rover Servisi ‘mizde, Land Rover araçlarınızın her türlü hasar ve kaporta servisi orijinal yedek parça ve teknolojik ekipmanlar kullanılarak üretici firma standartlarında yapılmaktadır.

Land Rover Servisi – Boya Servisi

Land Rover Servisi ‘mizde, Land Rover araçalrınızın tüm elektronik donanımındaki arıza kayıtları, test cihazı yardımıyla tespit edilip ekonomik ve doğru onarım yapılması sağlanır. 

Land Rover Servisi ‘mizde, araç üzerinde oluşan her türlü boya hasarlarını renk bilgisayarı yardımı ile herhangi bir ton farklılığı olmaksızın, tüm opak ve metalik renklerde fırın boya ile giderilir. Fırın boya, boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılmasını, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesini, havadaki nem oranını minumum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılmasını sağlar. Servisimiz bünyesinde bulunan uzman personelimiz ve teknik donanım ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir.

Advertise Here
Advertise Here