BAKIM SERVİSİ

Land Rover Servisi ‘nde periyodik olarak Land Rover araçlarınızın servis bakım ve kontrollerinin yapılması gerekmektedir. Land Rover Servisi Periyodik Bakım hizmetimizle aracınızın küçük bakım ve büyük bakımlarında, boya koruma bakımı ve mevsimlik bakımlarında uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. Land Rover Servisi ‘mizde bakım sırasında Land Rover marka aracınızda 60 noktayı ücretsiz olarak kontrol etmekteyiz.

Land Rover araçlarınızın bakım servisini Land Rover Servisi ‘nde zamanında yaptırarak;

 1. Yakıttan tasarruf sağlayabilir,
 2. İkinci el satış değerini arttırabilir,
 3. Olası trafik kazaları önleyebilir,
 4. Onarım masraflarını en aza düşürebilrisiniz.
 5. Ayrıca aracınızın performansı ve gücü de artacaktır.

Land Rover Servisi – Mevsimlik Bakımlarınız

BMW, Mini Cooper ve Land Rover aracınızın düzenli servis, bakım ve kontrolleri, problemsi sürüş keyfinin en önemli parçasıdır. Lastik, fren, balata, yağ, su, antifiriz vb kontrollerimizle Land Rover aracınızın verimini ve performansını arttırabiliriz. Land Rover Servisi ‘mizde her türlü mevsimlik bakımlarınızı itinayla gerçekleştirmekteyiz. İşlemleri bitmiş olan aracınızla güven içinde seyahat edebilirsiniz.

Land Rover Servisi – Boya Koruma Servisi

Otomobilinizin Görüntüsünü Tazeleyin.”

Zamanla otomobillerin boya yüzeyindeki oluşmuş matlaşmış ve donuklaşmış görüntüyü ortadan kaldırmak için uygulanan Boya Koruma Sistemini sizlere sunmaktayız. Land Rover aracınız boya korumasıyla daha parlak daha göz alıcı olacaktır.

Land Rover Servisi – Boya Koruma Servisi işlemlerinin ilk aşamasında otomobilin dış yüzeyi özel temizleyici maddelerle yıkanıp, yüzeye yapışan atık maddeler temizlenecektir. Daha sonra boya yüzeyindeki matlaşmış ve yıkama hatalarından doğan yüzeysel çizgiler özel bir makina ile özel parlatıcı madde kullanılarak giderilecektir.

Land Rover Servisi – Boya Koruma Servisi işleminin ikinci aşamasında boya yüzeyi, parlaklık arttırıcı bir madde ile renk ve parlaklık bakımından ilk günkü durumuna gelir.

Land Rover Servisi – Boya Koruma Servisi işleminin üçüncü aşamasında ise boya yüzeyi özel bir koruyucu madde ile kaplanır. Bu madde, güneşin zararlı ışınlarını bloke ederek boyanın solmasını ve sararmasını önleyen ultraviyole filtreleri içermektedir.

Land Rover Servisi – Boya Koruma Servisi, kışın boyaya zarar veren çamur, tuz ve diğer minarellerden, hava kirliliğinin içerdiği zarar verici etkilerden ve en önemlisi asit yağmurlarının oluşturduğu kalıcı tahribattan korur.

Land Rover Servisi – Boya Koruma Servisi sayesinde pasta-cila gereksinimi tamamen ortadan kalkar.

Land Rover Servisi – Detaylı İç Temizlik Servisi

 • Land Rover Detaylı İç Temizlik Servisi ‘nde aracınızın tüm içi, koltukları, halıları, paspasları ve bagajı temizlenir.
 • Döşemede, halıda koku yapan kir varsa temizleme sırasında koku giderici özel madde uygulanarak kötü kokular tamamen giderilir.
 • Ön torpido, direksiyon, kapı filtreleri, hava kanal ızgaraları, vites konsolu ve kapı döşemeleri titiz temizleden geçirilir.
 • Tavan, özel temizleme maddeleri ile silinir, is ve duman kiri giderilir. Tavan kumaşının zedelenmemesi ve sarkmaması için azami özen gösterilir. 

Land Rover Servisi – Detaylı Dış Temizlik Servisi

 • Aracın dışı özel temizleyici maddeler ile tüm kir ve atıklardan arındırılır.
 • Dış yüzeylerdeki nikelaj, tamponlar, plastik ve lastik aksam temizlenir.
 • Özel alet ve malzemelerle aracın boyası ilk günkü parlaklığına getirilir.
Advertise Here
Advertise Here